Co dělat při zamrznutí venkovních rolet?

Venkovní rolety při námraze

Nedílnou součástí kouzla zimy jsou sněhové srážky či dokonce mrznoucí déšť. Vrstva ledu může znemožnit používání venkovních rolet. Můžete vrstva ledu poškodit rolety? Co dělat v případě, že Vám zamrznou rolety? Níže najdete informace o ochraně a údržbě rolet v zimním období.

Číst dál

Jak vybrat venkovní rolety?

Předokenní rolety jsou skvělou možností stínění, pomáhají v interiéru udržovat požadovanou teplotu a do jisté míry zvyšují bezpečnost Vašeho domu. Nabídka rolet, žaluzií a dalších možností stínění je ale velmi široká. Co by měly splňovat skutečně kvalitní venkovní rolety?

Číst dál

Ušetřete náklady na vytápění. Pořiďte si venkovní rolety!

V létě fungují venkovní rolety jako zastínění, které znemožňuje prostoupení slunečních paprsků do interiéru. Pokud jsou v zimě venkovní rolety staženy, vnikne mezi nimi a oknem vzduchová vrstva, která funguje jako izolace…

Ceny za energie se stále konstantně zvyšují a lidé se proto čím dál tím více snaží optimalizovat náklady. Co se týče vytápění domů, volí většinou plastová okna nebo zateplení fasády.

Číst dál

Vybíráme garážová vrata | Chytře!

Pokud vybíráte nová garážová vrata, dáme Vám pár rad na co si dávat pozor, nenaletět obchodníkům a vybrat kvalitní vrata za férovou cenu. Přeci jenom chcete, aby Vám vrata sloužila několik let, byla bezpečná a spolehlivá.

Za posledních pár let se "roztrhl pytel s prodejci garážových vrat", kteří Vás masírují reklamou, jak jsou jejich výrobky kvalitní, vyrobené zaručeně v ČR a splňují všechny bezpečnostní standardy. Realita je však někdy jiná a nakonec se může stát, že pořídíte průměrný výrobek za nadprůměrnou cenu.

Číst dál