Léto je pomalu za dveřmi a první sluneční paprsky dopadají na naše zmrzlé tváře. Nyní je to příjemné po vlezlé zimě. S teplem však začnete vyhledávat stín a ten Vám dokonale poskytnou naše markýzy.

Venkovní markýza vhodná na balkon nebo terasu
- žádný problém. Naše nabídka venkovních markýz uspokojí každého, kdo hledá kvalitní zastínění balkonu, terasy nebo pergoly. Každý typ markýzy se hodí na zastínění jiného prostoru, ať už se jedná o zastínění balkonu, terasy nebo pergoly. Všechny venkovní markýzy v naší nabídce jsou vyrobeny z lehké konstrukce tvrzeného hliníku a umožňují montáž markýzy na strop, stěnu i krov. Jednou z nejdůležitějších částí markýzy jsou látky. Kvalitní látka Vám zajistí stálobarevnost několik let, pohltí částečně UV záření a odebere teplo pod markýzou, což jsou hlavní důvody proč si zákazník markýzu pořizuje.

Venkovní markýzy na míru
, dle Vaší potřeby na šířku a výsuv lze pořídit z naší nabídky již od 9.999 Kč!

     

PROČ SI VYBRAT NAŠE MARKÝZY?

Zásadní je na markýze kvalita látky - potahy na markýzy jsou šité z látek od italské firmy PARA. Tato firma je jednou z nejvýznamnějších firem v tomto oboru. Jedná se o tryskami barvenou akrylovou látku. Látka jako ochrana proti slunci je vodoodpudivě naimpregnována a tím je schopna odolat i lehkému, krátkému dešti.  

VYBERTE SI - PORADÍME VÁM!