Barevné odstínyvzornik toors

Společnost TOORS CZ má velice širokou nabídku standardních barev, které jsou za jednotnou základní cenu. Pokud však ani jeden z těchto odstínů nevyhovuje požadavku na barevný odstín, může si zákazník vybrat barvu dle vzorníku RAL, NCS, BRITISH STANDARD NEBO DB. Některé odstíny je třeba předem konzultovat s výrobcem. TOORS CZ disponuje vlastní lakovnou a má zcela pod kontrolou proces lakování a míchání barev což zabezpečuje vysoký standard laku. Kvalita barev je zajištěna dodavatelem, společností PPG Industries, největším výrobcem barev na světě.

Receptura každé barvy použité v zakázkách je archivována a je tedy možné kdykoli dodatečně nalakovat do identického odstínu náhradní díly či příslušenství. Vrata je možné nalakovat v různých stupních lesku nebo výsledný vzhled ovlivnit přísadami měnícími povrchovou strukturu barvy. Na Vaše přání jsme také schopni připravit jakýkoliv odstín barvy, jehož vzorek si dodáte.

vzornik decorImitace dřeva

Všechny hladké panely (hladká lamela, hladká široká centrální drážka, hladký panel bez drážky) jsme schopni opatřit fólií, kterou si vyberete ze vzorníku RENOLIT nebo HORNSCHUCH. Vybrané druhy fólií korespondují s fóliemi používanými na plastová okna. U fólií garantujeme dlouhou životnost a vysokou odolnost.