Venkovní rolety standard

Venkovní rolety ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standard Vašeho bydlení. V současné době se stávají důležitým prvkem v moderním stavitelství a v otázce úspory energie. Díky precizním komponentům, pečlivosti výroby a výstupní kontrolou je tento produkt hodnocen vysokým evropským standardem. Mezi hlavními dodavateli komponentů jsou např. Somfy, Simu a Alukon.


Úspora energie - venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Výzkumy potvrdily, že rolety přinášejí zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nízkoenergetických domů zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.

Bezpečnost - předokenní rolety jsou vynikající volbou pro rekreační chaty, chalupy i rodinné domy, protože chrání okna před povětrnostními vlivy, čímž znatelně prodlužují jejich životnost. Jsou také bezpečnostním prvkem, který znesnadní průnik nezvaných hostů do objektu. Stažené rolety v noci zajistí kromě bezpečí také úplnou tmu a zvukový útlum až 8 dB, což kladně ovlivňuje nerušený spánek a tím i vaše zdraví.

Údržba rolet = jedním slovem bezúdržbové. Rolety pouze ovládáte a užíváte si bonusů, která vám přináší každý den. V případě motorového ovládání lze naprogramovat automatické ovládání dle časovače a vaší potřeby. Tím už se nestaráte opravdu o nic. Rolety lze snadno umýt "vapkou" nebo jarovou vodou pokud to situace vyžaduje.

roleta stan

 

1Vypracování nabídky v den odeslání poptávky!

2Upřesnění specifikace a zaměření.

3Objednávka a následná výroba na míru.

4Montáž objednaného výrobku.


... celý průběh 2 - 3 týdny (nebo dle domluvy) ...

 

logo pruhledne

 

PROČ MY?

Bez profesionální montáže Vám kvalitní výrobek radost neudělá.

Máme za sebou doslova tisíce realizovaných zakázek plastových i hliníkových venkovních rolet, jak na ruční, tak i elektrické ovládání.
Víme co děláme.