Venkovní rolety standard

Venkovní rolety ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standard Vašeho bydlení. V současné době se stávají důležitým prvkem v moderním stavitelství a v otázce úspory energie. Díky precizním komponentům, pečlivosti výroby a výstupní kontrolou je tento produkt hodnocen vysokým evropským standardem. Mezi hlavními dodavateli komponentů jsou např. Somfy, Simu a Alukon.


Úspora energie - venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Výzkumy potvrdily, že rolety přinášejí zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nízkoenergetických domů zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.

Bezpečnost - předokenní rolety jsou vynikající volbou pro rekreační chaty, chalupy i rodinné domy, protože chrání okna před povětrnostními vlivy, čímž znatelně prodlužují jejich životnost. Jsou také bezpečnostním prvkem, který znesnadní průnik nezvaných hostů do objektu. Stažené rolety v noci zajistí kromě bezpečí také úplnou tmu a zvukový útlum až 8 dB, což kladně ovlivňuje nerušený spánek a tím i vaše zdraví.

Údržba rolet = jedním slovem bezúdržbové. Rolety pouze ovládáte a užíváte si bonusů, která vám přináší každý den. V případě motorového ovládání lze naprogramovat automatické ovládání dle časovače a vaší potřeby. Tím už se nestaráte opravdu o nic. Rolety lze snadno umýt "vapkou" nebo jarovou vodou pokud to situace vyžaduje.

roleta stan

Warning: javascript error detected!

This is most likely a result of the actions of a third party extension, which causes javascript functionality to fail across the entire page.

If you see this warning, please check out the documentation regarding jQuery conflicts. We have solutions that can also fix third party issues like this one.

You can force this notification off by switching the show error warnings field off in the advanced tab. But it is better to address it, as the form will most likely not work the way you expect.

1Vypracování nabídky v den odeslání poptávky!

2Upřesnění specifikace a zaměření.

3Objednávka a následná výroba na míru.

4Montáž objednaného výrobku.


... celý průběh 2 - 3 týdny (nebo dle domluvy) ...

 

logo pruhledne

 

PROČ MY?

Bez profesionální montáže Vám kvalitní výrobek radost neudělá.

Máme za sebou doslova tisíce realizovaných zakázek plastových i hliníkových venkovních rolet, jak na ruční, tak i elektrické ovládání.
Víme co děláme.