Venkovní roleta v moderním designu

Roleta v zaoblené schránce je novodobým zabezpečením domu, ale taktéž jeho dokonalým roleta v oblém boxudekorativním prvkem. A co více, pocit komfortu přinášejí široké možnosti způsobu ovládání rolet, např. s elektrickým motorem – za pomocí centrálního ovládání, jednoho ovladače nebo klávesy, různé možnosti ovládání pro celý dům.

ÚSPORA ENERGIE | OMEZENÍ HLUKU | BEZPEČNOST

Venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Tím se šetří paliva a energetické zdroje. Proto se snižuje zatížení životního prostředí a spoří se suroviny pro příští generace.

Hliníkové lamely

V základním provedení jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, která zvyšuje pevnost lamely. Lamely s polyuretanovou výplní lépe absorbují chlad nebo teplo. Materiály, ze kterých se rolety vyrábějí se vyznačují vysokou kvalitou povrchové úpravy a jsou proto nenáročné na údržbu. Povrchová úprava je provedena vysoce kvalitními práškovými barvami.roleta obly box

ČÍSLA MLUVÍ ZA VŠE

Výzkumy potvrdily, že rolety přináší zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nenáročných domů na energii zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.

TIP: Rychlá kalkulace, poradenství, nízká cena - u nás samozřejmostí. PŘESVĚDČTE SE!

 

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Místo realizace:*
Typ ovládání:*
Poznámka:

                        kalkulace rolety

logo pruhledne

 

PROČ MY?

Bez profesionální montáže Vám kvalitní výrobek radost neudělá.

Máme za sebou doslova tisíce realizovaných zakázek plastových i hliníkových venkovních rolet, jak na ruční, tak i elektrické ovládání.
Víme co děláme.