KVALITNÍ VÝROBKY, PÉČE O ZÁKAZNÍKA A NON-STOP PODPORA

 

NAŠE FILOZOFIE (nejlépe ukážeme na příkladu)

Např. plánujete koupit nové auto. Co myslíte, bude pro Vás výhodnější hledat a koupit ve značkovém autosalonu, který máte za rohem nebo to samé auto za stejnou cenu v autosalonu na druhé straně republiky? Myslím, že odpověď je jasná. A to i z hlediska nutného a rychlého servisu..... Podobně je to i s koupí garážových vrat nebo venkovních rolet. Pořídit kvalitní výrobek s nadstandardními službami a za férovou cenu navíc s výrobou ve Vaší blízkosti je pro Vás to nejvyšší PLUS. A přesně takto naše služby a produkty nabízíme.

DLOUHOLETÉ ZKUŠENOSTI

"Tradice na trhu" Tradice na trhu neznamená vůbec nic! Jediné co hraje roli na současném trhu jsou zkušenosti. Naše dlouholeté zkušenosti s prodejem a montáží výrobků vám zajistí spolehlivost a spokojenost. Víme, které produkty za to opravdu stojí a umíme si to obhájit!

INDIVIDUÁLNÍ JEDNÁNÍ

Individuální přístup a férové jednání ke každému z Vás. Konzultace - poradenství - kalkulace, rychlá telefonická i e-mailová podpora uživatelů - SAMOZŘEJMOSTÍ. U nás neplatíte nic navíc, předložíme Vám kompletně zpracovanou nabídku včetně ceny montáže, dopravy a DPH.

POUZE KVALITNÍ ZNAČKOVÉ PRODUKTY

Naše firma je certifikována výrobcem (Jablotron Alarms a.s.) ke kvalifikované montáži systému a jsme nositeli koncesované živnosti, zároveň jsme oficiálně doporučováni. Dodáváme NEJEN české kvalitní výrobky, kterým opravdu věříme,  ale i výrobky určené pro západní trhy - navíc s nadstandardními službami a zárukami (100% kvalita za rozumné peníze). Stojí za námi velké společnosti s tradicí jako JABLOTRON ALARMS, TOORS, HÖRMANN apod.

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽE

Máme za sebou tisíce realizovaných zakázek na garážová vrata, venkovní rolety, markýzy, látkové roletky, žaluzie apod. většiny dostupných a známých značek (výrobců) na našem trhu. Na montáže si nenajímáme externí firmy - za 100% montáž si ručíme. Čistou a rychlou montáž provádíme dle domluvy 7 dní v týdnu (nemusíte si čerpat dovolenou)


V ČEM SE LIŠÍME OD OSTATNÍCH? DĚLÁME TO JINAK.

Jsme si moc dobře vědomi toho, jak to funguje u větších firem a máme to podloženo jak vlastními zkušenostmi, tak zpětnou vazbou od Vás - zákazníků. V čem se tedy lišíme? Řídíme se heslem "S poctivostí nejdál dojdeš". V dnešní době sice opravdu pomalu, ale spokojenost našich zákazníků nás jen utvrzuje, že jdeme správným směrem.

  1. Vaši poptávku řeší odborník s dlouholetými zkušenostmi
  2. Preferujeme osobní jednání, představení a ukázka poptávaného produktu v místě realizace.
  3. Nepomlouváme konkurenci, ale raději poukážeme na výhody, klady a zápory produktu.
  4. Montáže provádíme 7 dní v týdnu - šetříme Váš čas i peníze (BEZ příplatku)
  5. Podpora a poradenství pro naše zákazníky 7 dní v týdnu. Po celý průběh zakázky komunikujete s Vaším obchodníkem.
Neděláme se lepšími, než opravdu jsme