Realizace rolovacích vrat

Realizace na klíč rolovacího systému garážových vrat v Jinolicích nedaleko Jičína. Od nezávazné poptávky. Provedení komplet v hnědé barvě. Motorové ovládání s (NHK) nouzovým ovládáním pomocí kliky vč 2ks dálkových ovladačů. Rychlá montáž rolovacích vrat trvala něco málo přes hodinu. Bezúdržové = pouze mytí od nečistot a prachu.

Rolovaci vrata1

Číst dál: Montáž rolovacích garážových vrat

Realizace venkovní markýzy Terrace

Realizace na klíč polokazetové venkovní markýzy Terrace v Klučově u Českého Brodu. Provedení konstrukce barvě RAL1013. Ovládání markýzy zajištuje rádiový motor Somfy s nouzovou klikou. V případě potřeby je možné markýzu nouzově ovládat ručně. Markýza je doplněna o větrné čidlo pro bezpečnost v případě nepříznivého vlivu počasí.

Venkovni markyza 1

Číst dál: Montáž polokazetové venkovní markýzy Terrace

Realizace rolovacích vrat

Realizace na klíč rolovacího systému garážových vrat v Tišicích. Od nezávazné poptávky. Provedení komplet v bílé barvě. Motorové ovládání s (NHK) nouzovým ovládáním pomocí kliky vč 2ks dálkových ovladačů. Rychlá montáž rolovacích vrat trvala něco málo přes hodinu. Bezúdržové = pouze mytí od nečistot a prachu.

Garazova vrata13

Číst dál: Montáž rolovacích garážových vrat

Realizace garážových vrat TOORS

Realizace na klíč sekčních garážových vrat TOORS s integrovanými dveřmi a extra nízkým prahem 25 mm. Montáž sekčních vrat byla provedena v městské části Praha Kbely. Provedení vrat v bílé barvě RAL9010, povrch stucco s prolisem lamela (S drážka). Pohyb vrat zajišťuje certifikovaný německý pohon Tormatic Black s LED osvětlením.

Garazova vrata9

Číst dál: Montáž garážových vrat TOORS

Realizace rolovacích vrat

Realizace na klíč rolovacího systému garážových vrat v Praze. Od nezávazné poptávky. Provedení komplet v hnědé barvě. Motorové ovládání s (NHK) nouzovým ovládáním pomocí kliky vč 2ks dálkových ovladačů. Rychlá montáž rolovacích vrat trvala něco málo přes hodinu. Bezúdržové = pouze mytí od nečistot a prachu.

Garazova vrata5

Číst dál: Montáž rolovacích garážových vrat

Realizace venkovní markýzy

Realizace na klíč venkovní markýzy Monte Carlo v Černých Voděradech. Provedení konstrukce v barvě RAL9006. Ovládání markýzy zajištuje rádiový motor Somfy s nouzovou klikou v případě potřeby nouzově markýzu ovládat. Markýza je doplněna o větrné čidlo pro bezpečnost v případě nepříznivého vlivu počasí.

Venkovni markyzy 3MONT20

Číst dál: Montáž venkovní markýzy Monte Carlo

Realizace garážových vrat Hörmann

Realizace na klíč sekčních garážových vrat Hörmann. Montáž 2 kusů akčních garážových vrat Hörmann RenoMatic 2018 na Praze 6. Provedení v bílé barvě, povrch sandgrain a středová drážka (M drážka). Motorové ovládání zajišťuje pohon ProMatic.

Garazova vrata1

Číst dál: Montáž garážových vrat