Ostatní

 

Věnujte pozornost i našemu doplňkovému sortimentu. Ať už jste ve fázi realizace novostavby nebo plánujete rekonstrukci, vyřešíte s námi například nová plastová okna i luxusní vchodové dveře. Designové interiérové stínění zajistí naprosté soukromí a ochrání proti ostrému sluníčku. O pocit bezpečí vašich nejbližších se postará inteligentní produkt české společnosti Jablotron s označením 100+

Image
Ostatní sortiment
Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře

PŘIPRAVUJEME - Luxusní hliníkové vchodové dveře S90 doplní spolu s garážovými vraty jednotný design vašeho domu. Precizní zpracování a moderní design dnešní doby ve standardu s bezpečnostní výbavou proti vloupání.

Látková roletka

Látková roletka

Jednoduché avšak velice designové a funkční interiérového stínění. Široký výběr látek dává zákazníkům volnou ruku ve výběru. Pokud se chcete nejen odlišit, ale také zůtulnit svůj domov, pak látkovými roletkami chybu rozhodně neuděláte.

Plisé

Plisé

Zákazníky nejvíce žádané interiérové stínění ve formě moderních plisé. Opět máme na výběr ze spousty látek. Kvalitní látky jsou samozřejmostí a nutností proto, aby plisé plnily svůj účel. Možnost montáže bez vrtání do rámu oken.

Plastová okna

Plastová okna

Našim zákazníkům dodáváme ověřená a kvalitní plastová okna ve třech provedeních, vhodná pro rekonstrukce i pasivní domy. Jednotný design oken, vchodových dveří a garážových vrat pro nás není žádný problém.

Látková roletka DEN/NOC

Látková roletka DEN/NOC

Interiérové stínění DEN / NOC je stále velmi oblíbené. Jedinečný a moderní design v netradičním pojetí, kdy si můžete regulovat prostup světla do inteiéru. Ohromíte každou návštěvu.


Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

V naší nabídce naleznete klasické sítě proti hmyzu do oken a síťové dveře. Navíc nabízíme moderní rolovací, posuvné a plisé sítě. Stačí si vybrat dle vašich požadavků a finančních možností.

EZS - Jablotron 100+

EZS - Jablotron 100+

Je to již několik let od prvního školení Jablotronu. Tento český systém dává smysl proto od té doby provádíme instalaci zabezpečovacího systému Jablotron 100. Nejoblíbenější systém mezi zákazníky díky velmi jednoduchému ovládání. Pocit bezpečí a soukromí je k nezaplacení.

Interiérové žaluzie

Interiérové žaluzie

Klasika, která v ČR nikdy nezemře. Klasické interiérové žaluzie, jak je všichni známe. Různé barevné variace lame a nosníku. Plní přesně to od čeho jsou za dobrou cenu.

3MONT - HÖRMANN

Naše služby poskytujeme v Praze a okolí, středočeském kraji a přilehlých oblastech.
Vždy s ohledem na zajištění rychlého servisního zásahu v případě potřeby.

Kontakt

Telefon

(+420) 702 346 831

Bankovní spojení

č.ú. Fio
37885711/2010

Fakturační údaje


3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

IČ: 03788571 
DIČ: CZ03788571

Spisová značka C 237642 vedená 
u Městského soudu v Praze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Máte dotaz? Potřebujete poradit?
Vyplňte jen důležité údaje a my Vám obratem zavoláme.

Jméno a příjmení*
Telefon*
Email *
Město*
O jaký produkt máte zájem?
Váš dotaz/poptávka

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.

ODESLAT DOTAZ / POPTÁVKU