Naši zákazníci

Od začátku do konce se snažíme na 100%. Zaslaných referencí od našich zákazníků si velice vážíme a následně nás to motivuje se stále zlepšovat. Zákazníci nás kladně hodnotí též na googlu, seznamu i facebooku. Přidejte se i vy k našim spokojeným zákazníkům.

Zdravím Vás, v říjnu nám byly společností 3Mont construction instalovány garážová vrata. Byli jsme velice spokojeni, jak s obchodníkem p. Hamplem, tak i s techniky, kteří vrata instalovali. Zatím vrata fungují bez závad.

K. P. Nový Bydžovgarážová vrata Toors

Dobrý večer pane Hampl, dostávám se konečně k ohodnocení mé zakázky. Poté, co byla potřebná místa na namontovaných vratech nastříkána silikonovým olejem, nemám k nim vůbec co dodat. Jen jedno mně mrzí, že jsem ta stará, příšerná, rachtavá vrata nenechala vyměnit už dávno. Skvělý výrobek  plus bezvadná montáž rovná se skvělý výsledek! Rychlá akce, než jsem se "rozhodla", už fungovala, pohodlné otvírání z vozu, tichý chod, uvnitř světlo, zavře se, než řidič(ka) vystoupí, prostě nádhera. Spokojenost. Děkuji.

J. V. Sadskágarážová vrata Hörmann
Dobrý den, zasílám referenci na dodávku a montáž garážových vrat. Dodání vrat před termínem. Bezchybná a rychlá montáž (cca 2 hod). Proškolení o obsluze a následné údržbě. Maximální spokojenost. 
Z. S. Husí Lhotagarážová vrata Hörmann

Zdravím, dnes nám namontovali sekční garážová vrata Hörmann. Jsme velmi spokojeni s pracovníky, kteří montáž prováděli. Ochota a slušnost samozřejmostí. Vrata se nám moc líbí jak vzhledově tak po technické stránce. Děkujeme a budeme firmu 3MONT construction s.r.o doporučovat. Krásný den 

A. K. Jimlíngarážová vrata Hörmann

Montáž a produkt v pořádku, přesně rychle, levně....Mohu doporučit...

B. M. Jincegarážová vrata Hörmann

Dobrý den, dne 20.7.2016 proběhla montáž sekčních garážových vrat Hormann vaší firmou na mém domě v Káraném. Byl jsem s montáží spokojen, vše proběhlo bez problémů.

Z. B. Káranýgarážová vrata Hörmann

Dobrý den, bude to měsíc od instalace nových předokenních rolet s motorovým pohonem a zatím jsem spokojený, rolety fungují jak mají. Instalace byla velmi rychlá - rolety do dvou oken byly hotové cca za hodinu. Stínící vlastnosti dle očekávání. Hluková izolace má menší efekt než jsem předpokládal - vzhledem k tomu, že mezi rámem oken a roletami není těsnění a nějaká mezírka tam přeci jen je, nedá se dokonalé odhlučnění očekávat. Tepelnou izolaci zatím vzhledem k povaze počasí nemůžu hodnotit.

P. K. Prahavenkovní rolety Standard

S venkovními roletami jsme velmi spokojeni, dodávka i montáž proběhla rychle a kvalitně, vše funguje jak má. Naprostá spokojenost, mohu jen doporučit.

E. K. Praha 10venkovní rolety

S markýzou jsme naprosto spokojeni, používáme ji takřka denně po celé léto a nezaznamenali jsme s ní žádný problém. Jednání s firmou bylo naprosto v pořádku, slíbené termíny byly dodrženy, osobní jednání příjemné a konstruktivní. Cena byla v očekávané relaci, takže spokojenost.

D. A. Valdicemarkýza Giro

Dobrý den, s vraty jsem velmi spokojen. Jednání pracovníků na nejvyšší úrovni, profesionalita a řemeslná zručnost špičková. Po dotazu na seřízení, okamžitá odpověď. Seřízení do tří dnů od zavolání. Všem velice děkuji za, práci, ochotu a přístup k zákazníkům. Doporučuji vás všem, kdo u mne nová vrata vidí a ptají se. Vaše reklamní letáky nabízím i všem našim zákazníkům. Ještě jednou velký dík.

Z. K. Městec Královégarážová vrata Hörmann

Všechno dle dohody. Všechno v čase. Velká spokojenost. Doporučuji. Cena a kvalita v nejlepším možném poměru.

T.H. Prahavenkovní rolety

S firmou 3MONT jsme byli maximálně spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Komunikace perfektní, zaměření oken i dodací doba předčila očekávání. Firmu jsem doporučila svým přátelům, i oni jsou spokojeni.

M. K. Mladá Boleslavvenkovní rolety

Dobrý den, v září 2016 jsem si u Vaší firmy objednal garážová vrata firmy Hormann v provedení zlatý dub a šířce 5 metrů. Technik přijel ještě tentýž týden a poradil mi se stavební připraveností. 14 dní po zaplacení zálohové faktury přijeli technici a za 4 hodiny byli vrata namontovaná. Výborné jednání a poměr cena/kvalita. Mohu doporučit.

J. CH. Vrané nad Vltavougarážová vrata Hörmann

Realizace zakázky proběhla dle mých představ. Termín byl přesně dodržen. Markýza je používána pravidelně, zatím bez jakýchkoliv problémů. Společnost 3MONT mohu doporučit jako spolehlivého dodavatele.

D.K. Vlašimmarkýza Monte Carlo

Vážení, chtěla jsem si pořídit venkovní rolety do 2 jižních oken panelákového bytu. Dva dodavatelé odmítli služby s tím, že venkovní rolety na ruční ovládání není možné na tato okna instalovat. Svorně nabízeli místo toho el. ovládání, ale elektrikáře si musím sehnat sama !? Do třetice (všeho dobrého) to byla firma 3mont construction, která tvrdila, že to půjde. A šlo to: od zaměření až po dodávku a bleskovou montáž ochotných pracovníků v termínu. Mám ráda léto a slunce, které k němu patří. Ale s venkovními roletami si ho můžu sama dávkovat : - ) Vaši firmu doporučím ráda každému, kdo to nevzdá.

I.B. Praha 4venkovní rolety

Poptali jsme několik firem, aby doporučili řešení pro naši situaci, která nebyla úplně standardní. Pouze 3MONT CONSTRUCTION s.r.o. navrhla několik různých způsobů řešení včetně cenových nabídek. Komunikace perfektní, provedení perfektní, i s cenou jsme spokojeni. Nebyla vyšší než ceny, které nám nabízeli jiní dodavatelé, kteří nepůsobili tak fundovaně a spíš krčili rameny a nevěděli si s naší situací rady. Doporučujeme.

Š. J. Hradec Královévenkovní rolety

Zaměření a následné vybrání barevných ostínů ( poradenství vhodnosti zvolených odstínů) provedeno na nejvyšší spokojenost. Montáž proběhla rychle, byli jsme proškoleni o obsluze. Předokení rolety fungují bez závad.

Z. J. Zdibyvenkovní rolety

Byla jsem velmi spokojená s přístupem i rychlostí montáže.

V.T. Prahavenkovní rolety a markýza

Od této firmy jsme si nechali zrealizovat venkovní rolety na manuální pohon. Co se týče provedení práce, vše bylo rychlé a firma je velice spolehlivá. Musím "vypíchnout" jednání pana Hampla, které je až skoro nadstandartní a velice příjemné. Tuto firmu rozhodně doporučuji všema deseti!!!

V.M. Zdibyvenkovní rolety

S venkovními roletami jsme velmi spokojeni. Těšíme se, až nám v létě nebude sluníčko tak moc vyhřívat pokoje. Montáž proběhla nečekaně rychle a kvalitně. Moc děkujeme!

M.T. Velké Výklekyvenkovní rolety

Všichni majitelé jednotek u nihž došlo k instalaci rolet jsou spokojeni.(11 bytů) Komunikace i vše ostatní probíhalo velmi dobře. Mohu jen doporučit dalším zákazníkům. 

J.B. Praha 7venkovní rolety (bytový dům)

Naprostá spokojenost. Rychlá domluva bez žádných ale. Na čem jsme se domluvili, to platilo. Za mne OK - takto by měly fungovat všechny firmy.

R.Š. Kamenné Zbožívenkovní rolety

Dodatečná montáž venkovních rolet na další okno a francouzské okno. Jednalo se o druhou zakázku této firmě. Vše opět v naprostém pořádku. Rychlá kvalitní práce, dodržení termínu i ceny. Naprostá spokojenost.

P.M. Nehvizdyvenkovní rolety

Montáž proběhla bez problémů. Na hodnocení spolehlivosti uběhla prozatím krátká doba.

J.A. Svijanský Újezdrolovací vrata

Jsem velmi spokojen, vrata chodí velmi tiše oproti dříve, cena byla dohodnuta předem, vše proběhlo jak bylo domluveno, naprostá spokojenost, doporučuji. 

L.P. Polabecservis rolovacích vrat

Dodávka a montáž proběhla bez problémů v dohodnutém termínu. Montáž byla zakončená zaškolením obsluhy. Všechna jednání probíhala rychle a férově.

P.P. Strančicegarážová vrata

Vše naprosto v pořádku, rychlá dodávka, kvalitní montáž, dobrá cena. Pánové jsou velmi ochotní a velmi se mi líbilo, že to byla asi jediná firma, která mi nenutila něco, co jsem ani nechtěl. Naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

P.M. Nehvizdyvenkovní rolety

Rychlá profesionální a hlavně ani jednou reklamovaná zakázka od objednání přes dodání až po montáž. V dnešní době skoro neuvěřitelné. Chválím, děkuji a jsem spokojen.

Z.V. Nymburkvenkovní rolety

Nejprve jsem si firmu 3mont najal na instalaci alarmu a protože jsem byl velmi spokojen, nechal jsem si instalovat venkovní rolety a jsem opět spokojen. Velmi oceňuji prozákaznický přístup a rychlost jednání. Sice se nám objevil v průběhu objednávky problém, ale firma se k tomu postavila čelem a vše zdárně vyřešila. Rozhodně mohu firmu 3mont doporučit, což se vlastně i stalo a přátelé jsou také spokojeni. 3mont byla a je dobrá volba, které nelituji.

Z.V. PrahaJablotron 100 a venkovní rolety

Dobrý den, s vraty od vaší firmy jsme maximálně spokojeni. Vrata nám dobře slouží přes půl roku, manžel je po operaci páteře, moc mu usnadnila život, už si to bez nich nedovedeme představit. Navíc technici, kteří vrata montovali byli opravdu šikovní a ochotní. Moc Vaší firmě děkujeme, nevolili bychom jinak, jsme moc rádi, že jsme Vás na internetu objevili. Přejeme vám moc zdaru a přejeme jen samé spokojené zákazníky jako jsme my.

L.K. Vysoká Libeňrolovací vrata

S firmou 3mont.cz jsem byl spokojen. Sekční vrata Toors byla za dobrou cenu a dva pracovníci je namontovali během asi 5 hodin. Zatím fungují spolehlivě a je to paráda s dálkovým ovladačem. Myslím, že udělají stejnou službu jako vrata od drahých firem jako je Horman apod, které jsou o více jak polovinu dražší.Takže mohu doporučit jak vrata, tak firmu 3mont.

Z.H. Rtyňkagarážová vrata

Přes Vaši firmu jsem si objednala garážová vrata Hormann. Rychlé objednání, dodržená lhůta dodání, bezproblémová montáž. Jsem velmi spokojena.

I.Š. Prahagarážová vrata

Dovolte mi touto cestou poděkovat vaší firmě za montáž skvělých venkovních rolet, které jsme si u vás před nedávnem objednali. V první řadě se nám jednalo o to, jak zabránit nadměrnému průniku tepla do bytu velkými okny ze západní terasy, kde v letních měsících dosahují teploty velmi často i přes 50°C. Protože se jedná o prostor ložnice, tak jsme z pochopitelných zdravotních důvodů volili cestu menšího zla. Jinými slovy raději kvalitní venkovní rolety než kvalitní klimatizaci. Přestože jsme již neměli možnost otestovat náš původní záměr, jak nás  budou v letních horkých měsících tyto rolety chránit před nadměrným horkem, tak se nám  rolety osvědčili již nyní. Všem, kdo mají problémy se spaním a nemají dostatečnou tmu v ložnici, tak aby se mohli oddávat slastnému nočnímu spánku, bych rád doporučil ochranu oken tímto způsobem. Rolety nejenže dostatečně zatemní ložnici pro noční spánek, ale také tepelně a zvukově odizolují vnitřní prostory od nadměrného hluku, horka nebo naopak od velkého chladu. Účinná mikro-ventilace polohovacích lamel pak umožňuje vhodnou cirkulaci vzduchu, která pobyt v uzavřeném prostoru náležitě osvěží. To vše ve finále jen za zlomek ceny kvalitní klimatizace o jejímž negativním vlivu na zdraví lidí a domácích mazlíčků, bych nerad polemizoval. Před samotnou realizací jsme si samozřejmě dělali rešerši jednak zvažovaných variant řešení, ale také rešerší případného dodavatele. Zajímavá nabídka vaší společnosti 3mont s.r.o. nás oslovila v prvním kole pro svou cenovou výhodnost a dnes už můžeme také zhodnotit kvalitu zařízení a kvalitu instalace a případného následného servisu, která se nám také osvědčila.

R.P. Prahavenkovní rolety

V letošním roce jsme se rozhodli pořídit předokenní rolety do našeho rodinného domku. Nechceme říci, že byl výběr dodavatele předem jasný, když jsme již měli dobré zkušenosti s dodáním garážových vrat od pana H. I tak jsme si provedli soukromé výběrové řízení a posuzovali nabídnutou kvalitu i cenu zmíněných předokenních rolet. Nabídka společnosti 3MONT CONSTRUCTION s.r.o. však byla bez nadsázky bezkonkurenční. Termín dodání pro nás nebyl podstatný, ale i v tomto nás pánové mile překvapili, ostatně jako celým svým přístupem od A do Z. Rolety již nějaký ten týden používáme a každý den si chválíme, jak dobře jsme udělali. Možná naše věty zní jako "růžová knihovna", ale opravdu máme příjemně hřejivý pocit, že stále existují firmy, na které se lze s důvěrou obrátit, děkujeme.

D.N. Kamenné Zbožívenkovní rolety

Dobrý den. S vaší dodávkou ( garážová vrata a pohony brány) jsem naprosto spokojen a bezchybně slouží.

J.N. Pardubicegarážová vrata, motorizace brány

Dobrý den. byl jsem postaven před problém garážových vrat. Začala honička na internetu zadávání podkladů pro kalkulace u mnoha firem. Tak například největší firma u nás která to mrská jak Baťa cvičky, má z nepochopitelných důvodů ceny nejvyšší. 45.000,-. No to jsem se ještě nezbláznil a tak jsem psal dál. Firmy mě nabízely vrata za 42, 40 a 35 tisíc. Nebudu je jmenovat. Nakonec jsem narazil, dá se říct, poblíž bydliště na firmu 3MONT. Konečně zazněla přijatelná cena 25.000,-. Podotýkán že šlo stále jeden otvor do garáže se stejnými rozměry a ceny tak různé. U předchozých firem jsem navíc narážel na různé obstrukce jako, že to budete mýt drahou dopravu, že se lamely dováží od samotných bran nebezských atd. jak zvýšit cenu a natáhnout zákazníka. U 3MONT to trvalo od kalkulace a vyměření jeden týden. Na mou duši jenom jeden týden a vrata stáli na místě. Potom se nelze divit, že chci této firmě zadat i vjezdová vrata na parcelu, okenní rolety atd. A celkové shrnutí? Spokojenost a pocit, že se na tuto firmu obrátím i kdykoli příště.

Z.R. Kněžicerolovací vrata

Dobrý den, instalovali jste u nás v domě garážová vrata. Zatím jsme spokojení s kvalitou služeb a s cenou. Vaši firmu můžu doporučit.

V.B. Opočnicegarážová vrata

Dobrý den, když jsem se rozhodla pro montáž venkovních rolet, oslovila jsem prostřednictvím internetu, cca 10 firem. Protože z Vašeho jednání byl cítit zájem o zákazníka, jednání s Vámi bylo příjemné a pořizovací cena byla slušná, zvolila jsem Vaši firmu. Včera proběhla vlastní montáž a musela jsem si říct, že jsem zvolila dobře. Montáž proběhla profesionálně a k mé plné spokojenosti. Jste šikovní a spolupráce s Vámi byla radostí. Vřelé díky. Ze samotných rolet jsem nadšená.

Z.Ž. Prahavenkovní rolety

Dobrý den, chtěl jsem doma vyřešit stínění a nemohl jsem se rozhodnout mezi vnitří nebo venkovní variantou, žaluziemí nebo roletami. Objednal jsem si tedy bezplatnou konzultaci od pracovníka společnosti 3mont, který se ke mně dostavil a doporučil mi vhodné řešení. Výroba a montáž proběhla přesně de domluvených lhůt. Poměr cena / výkon je velice dobrá. Všem doporučuji.

T.J. Prahainteriérové žaluzie

Dobrý den, rád bych poděkoval za odbornou montáž a realizaci venkovních rolet na svém domě. Instalace proběhla zcela bezproblémově, nejvíce však vyzdvihuji ochotu technika při řešení drobných nedostatků, které se projevily vzhledem k velikosti a individuální náročnosti naší zakázky až v průběhu používání. Péči v řešení nastavení venkovních žaluzií z pohledu uživatele, kdy montér z 3m ochotně přijel a již uživatelsky doladil jednotlivé funkce dílčích oken a příslušných ovládacích prvků, hodnotím skutečně jako nadstandardní. S dokončeným dílem jsem velice spokojen a firmu 3mont mohu vřele doporučit.

J.B. Sányvenkovní žaluzie

Dobrý den. Chtěl bych vám touto cestou poděkovat za kompletní realizaci zakázky na předokenní rolety na Praze 5. Jsem velice spokojen s rychlostí  s jakou byla zakázka realizována. Necelé 4 týdny od zadání zakázky až po konečnou montáž v místě bydliště je naprosto perfektní a já jsem velice spokojen. Vše bylo v naprosté profesionalitě. Jen více takových firem jako jste vy.Samozřejmě vás pokud to bude možné budu vřele doporučovat.

V.W. Prahavenkovní rolety
Další reference

Garážová vrata

Rolovací vrata

Venkovní rolety

Markýzy

3MONT - HÖRMANN

Naše služby poskytujeme v Praze a okolí, středočeském kraji a přilehlých oblastech.
Vždy s ohledem na zajištění rychlého servisního zásahu v případě potřeby.

Kontakt

Telefon

(+420) 702 346 831

Bankovní spojení

č.ú. Fio
37885711/2010

Fakturační údaje


3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

IČ: 03788571 
DIČ: CZ03788571

Spisová značka C 237642 vedená 
u Městského soudu v Praze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Máte dotaz? Potřebujete poradit?
Vyplňte jen důležité údaje a my Vám obratem zavoláme.

Jméno a příjmení*
Telefon*
+420
 • Afghanistan +93
 • Albania +355
 • Algeria +213
 • American Samoa +1
 • Andorra +376
 • Angola +244
 • Anguilla +1
 • Antigua and Barbuda +1
 • Argentina +54
 • Armenia +374
 • Aruba +297
 • Australia +61
 • Austria +43
 • Azerbaijan +994
 • Bahamas +1
 • Bahrain +973
 • Bangladesh +880
 • Barbados +1
 • Belarus +375
 • Belgium +32
 • Belize +501
 • Benin +229
 • Bermuda +1
 • Bhutan +975
 • Bolivia +591
 • Bosnia and Herzegovina +387
 • Botswana +267
 • Brazil +55
 • British Indian Ocean Territory +246
 • British Virgin Islands +1
 • Brunei +673
 • Bulgaria +359
 • Burkina Faso +226
 • Burundi +257
 • Cambodia +855
 • Cameroon +237
 • Canada +1
 • Cape Verde +238
 • Caribbean Netherlands +599
 • Cayman Islands +1
 • Central African Republic +236
 • Chad +235
 • Chile +56
 • China +86
 • Christmas Island +61
 • Cocos +61
 • Colombia +57
 • Comoros +269
 • Congo - Kinshasa +243
 • Congo - Brazzaville +242
 • Cook Islands +682
 • Costa Rica +506
 • Côte d’Ivoire +225
 • Croatia +385
 • Cuba +53
 • Curaçao +599
 • Cyprus +357
 • Czech Republic +420
 • Denmark +45
 • Djibouti +253
 • Dominica +1
 • Dominican Republic +1
 • Ecuador +593
 • Egypt +20
 • El Salvador +503
 • Equatorial Guinea +240
 • Eritrea +291
 • Estonia +372
 • Ethiopia +251
 • Falkland Islands +500
 • Faroe Islands +298
 • Fiji +679
 • Finland +358
 • France +33
 • French Guiana +594
 • French Polynesia +689
 • Gabon +241
 • Gambia +220
 • Georgia +995
 • Germany +49
 • Ghana +233
 • Gibraltar +350
 • Greece +30
 • Greenland +299
 • Grenada +1
 • Guadeloupe +590
 • Guam +1
 • Guatemala +502
 • Guernsey +44
 • Guinea +224
 • Guinea-Bissau +245
 • Guyana +592
 • Haiti +509
 • Honduras +504
 • Hong Kong +852
 • Hungary +36
 • Iceland +354
 • India +91
 • Indonesia +62
 • Iran +98
 • Iraq +964
 • Ireland +353
 • Isle of Man +44
 • Israel +972
 • Italy +39
 • Jamaica +1
 • Japan +81
 • Jersey +44
 • Jordan +962
 • Kazakhstan +7
 • Kenya +254
 • Kiribati +686
 • Kosovo +383
 • Kuwait +965
 • Kyrgyzstan +996
 • Laos +856
 • Latvia +371
 • Lebanon +961
 • Lesotho +266
 • Liberia +231
 • Libya +218
 • Liechtenstein +423
 • Lithuania +370
 • Luxembourg +352
 • Macau +853
 • Macedonia +389
 • Madagascar +261
 • Malawi +265
 • Malaysia +60
 • Maldives +960
 • Mali +223
 • Malta +356
 • Marshall Islands +692
 • Martinique +596
 • Mauritania +222
 • Mauritius +230
 • Mayotte +262
 • Mexico +52
 • Micronesia +691
 • Moldova +373
 • Monaco +377
 • Mongolia +976
 • Montenegro +382
 • Montserrat +1
 • Morocco +212
 • Mozambique +258
 • Myanmar +95
 • Namibia +264
 • Nauru +674
 • Nepal +977
 • Netherlands +31
 • New Caledonia +687
 • New Zealand +64
 • Nicaragua +505
 • Niger +227
 • Nigeria +234
 • Niue +683
 • Norfolk Island +672
 • North Korea +850
 • Northern Mariana Islands +1
 • Norway +47
 • Oman +968
 • Pakistan +92
 • Palau +680
 • Palestine +970
 • Panama +507
 • Papua New Guinea +675
 • Paraguay +595
 • Peru +51
 • Philippines +63
 • Poland +48
 • Portugal +351
 • Puerto Rico +1
 • Qatar +974
 • Réunion +262
 • Romania +40
 • Russia +7
 • Rwanda +250
 • Saint Barthélemy +590
 • Saint Helena +290
 • Saint Kitts and Nevis +1
 • Saint Lucia +1
 • Saint Martin +590
 • Saint Pierre and Miquelon +508
 • Saint Vincent and the Grenadines +1
 • Samoa +685
 • San Marino +378
 • São Tomé and Príncipe +239
 • Saudi Arabia +966
 • Senegal +221
 • Serbia +381
 • Seychelles +248
 • Sierra Leone +232
 • Singapore +65
 • Sint Maarten +1
 • Slovakia +421
 • Slovenia +386
 • Solomon Islands +677
 • Somalia +252
 • South Africa +27
 • South Korea +82
 • South Sudan +211
 • Spain +34
 • Sri Lanka +94
 • Sudan +249
 • Suriname +597
 • Svalbard and Jan Mayen +47
 • Swaziland +268
 • Sweden +46
 • Switzerland +41
 • Syria +963
 • Taiwan +886
 • Tajikistan +992
 • Tanzania +255
 • Thailand +66
 • Timor-Leste +670
 • Togo +228
 • Tokelau +690
 • Tonga +676
 • Trinidad and Tobago +1
 • Tunisia +216
 • Turkey +90
 • Turkmenistan +993
 • Turks and Caicos Islands +1
 • Tuvalu +688
 • U.S. Virgin Islands +1
 • Uganda +256
 • Ukraine +380
 • United Arab Emirates +971
 • United Kingdom +44
 • United States +1
 • Uruguay +598
 • Uzbekistan +998
 • Vanuatu +678
 • Vatican City +39
 • Venezuela +58
 • Vietnam +84
 • Wallis and Futuna +681
 • Western Sahara +212
 • Yemen +967
 • Zambia +260
 • Zimbabwe +263
 • Åland Islands +358
Email*
Město*
O jaký produkt máte zájem?
Rozměr otvoruRozměr hraje důležitou roli v cenové kalkulaci.
Barevné provedení*Barevné provedení hraje důležitou roli v cenové kalkulaci
Váš dotaz/poptávka

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.

ODESLAT DOTAZ / POPTÁVKU