Jak vybrat venkovní rolety?

Předokenní rolety jsou skvělou možností stínění,venkovní rolety pomáhají v interiéru udržovat požadovanou teplotu a do jisté míry zvyšují bezpečnost vašeho domu. Nabídka rolet, žaluzií a dalších možností stínění je ale velmi široká. Co by měly splňovat skutečně kvalitní venkovní rolety?

Číst dál

Venkovní markýza na terasu, správný výběr markýzy

S prvním sluníčkem začínáme řešit jako každý Venkovni markyzy 3MONT14rok vhodné zastínění terasy nebo balkonu. Popravdě není to jednoduché, variant je více a vyznat se v nich není pro běžného uživatele jednoduché. Může tak lehce vybrat nevhodné řešení za ne malý peníz. Podívejme se tedy na zastínění terasy pomocí markýz, které vám vydrží několik sezón. V první řadě je třeba si ujasnit, co od markýzy očekávám a kolik chci investovat do pořízení nové markýzy.

Číst dál

Co dělat při zamrznutí venkovních rolet?

Venkovní rolety při námraze

Nedílnou součástí kouzla zimy jsou sněhové srážky či dokonce mrznoucí déšť. Vrstva ledu může znemožnit používání venkovních rolet. Můžete vrstva ledu poškodit rolety? Co dělat v případě, že Vám zamrznou rolety? Níže najdete informace o ochraně a údržbě rolet v zimním období.

Číst dál

Ušetřete náklady na vytápění. Pořiďte si venkovní rolety!

V létě fungují venkovní rolety jako zastínění, které znemožňuje prostoupení slunečních paprsků do interiéru. Pokud jsou v zimě venkovní rolety staženy, vnikne mezi nimi a oknem vzduchová vrstva, která funguje jako izolace…

Ceny za energie se stále konstantně zvyšují a lidé se proto čím dál tím více snaží optimalizovat náklady. Co se týče vytápění domů, volí většinou plastová okna nebo zateplení fasády.

Číst dál