Nabídka práce

Dynamicky se rozvíjející moderní firma s 18ti letou zkušeností v oboru stínící a garážové techniky nyní hledá po posílení našeho týmu zručného kolegu pro montáže venkovní stínící techniky a garážových automatických vrat.

Nový kolega bude pracovat v mladém kolektivu ve 2-členné montážní skupině, kde jeho mzda bude přímo závislá na kvalitě a množství provedené práce.

Kolegu do nového oboru důkladně zaškolíme!!!

Velkou výhodou je vyučení/vzdělání v oboru elektro (výhodou je vyhl.50.), ŘP sk.B. a bydliště s dobrou dopravní dostupností do Poděbrad, případně zkušenost v oboru. Žádný z uvedených bodů ale jistě není podmínkou!

Podmínkou jistě je svědomitý a poctivý přístup k práci, důslednost a odpovědnost při řešení samostatných úkolů, manuální zručnost, ochota cestovat za jednotlivými zakázkami v regionu Praha a Středočeský kraj a nekonfliktní vystupování. Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy učebních oborů / SPŠ elektro, bez praxe.

VÝHODY:
- rozvoj člověka - individuální každý den
- nestojíte v továrně mezi ostatními roboty
- nekroutíte bezhlavě volantem every day
- pracovní doba dle domluvy
- možnost vyzvedávání do práce (okolí Poděbrad)

Nástup je možný ihned.

Životopis je nezbytnou podmínkou přijetí - zašlete jej prosím na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.