Garážová vrata

 

Garážová vrata Hörmann, TOORS a 3M - u nás máte možnost volby. Již 16 let dodáváme a montujeme garážová vrata do vašich domácností. Dokážeme nabídnout všechny možné varianty a provedení garážových vrat od nejoblíbenějších sekčních vrat v provedení S, M, L, D, T, nebo V drážky s povrchem stucco, woodgrain, sandgrain, decograin, silkgrain, slick, decocolor a planar. S touto nejširší nabídkou na trhu splníme i barevné provedení vašich nových garážových vrat v paletě RAL nebo až neuvěřitelných 40 druhů renolit fólií. Víme co děláme a děláme to dobře.

Image

Již několik let jsme autorizovanými partnery nejvýraznějších výrobců garážových vrat nejen na našem trhu - německá společnost Hörmann a česká společnost Toors, která je zaměřena především na export na západní trhy, což svedčí o kvalitě vrat. Zákazníkovi tak dokážeme vyhovět v každém směru dle jeho požadavků a potřeb. Vše na míru, kvalita a příjemná cena.

Akční produkty
AKČNÍ garážová vrata Renomatic 2019

AKČNÍ garážová vrata Renomatic 2019

Několik let po sobě nejoblíbenější a tím pádem nejprodávanější sekční garážová vrata Hörmann Renomatic. Legenda pokračuje a v letošním roce navíc rozšířená nabídka akčních rozměrů, barev a motorů. Novinka barevných odstínů Matt Deluxe

Akční vchodové dveře Thermo65

Akční vchodové dveře Thermo65

Akční ocelové / hliníkové vchodové dveře Hörmann Thermo65 doplní spolu s garážovými vraty jednotný design vašeho domu. Precizní zpracování a moderní design dnešní doby ve standardu s bezpečnostní výbavou proti vloupání RC-2.

Garážová vrata té nejvyšší kvality

Když chcete to nejlepší, musíte se spojit s těmi nejlepšími. Přesně to jsme udělali a díky tomu Vám můžeme nabídnout nejen kvalitní a spolehlivá garážová vrata předních výrobců s dlouholetou tradicí, ale i vlastní vyladěná vrata.

Naše více než 16-ti leté zkušenosti s poradenstvím, prodejem a montáží garážových vrat sekčních, rolovacích, výklopných i dvoukřídlých Vám zajistí správný výběr dle Vašich potřeb a finančních možností. Vypracujeme vám několik variant dle vašich požadavků, poradíme a doporučíme - výběr už bude na vás. 

Český výrobce garážových vrat TOORS

Česká společnost Toors s výrobou garážových systémů na míru od roku 2000 a sídlící v Novém Bydžově nabídne spolehlivá garážová vrata sekční i dvoukřídlá s nadstandardními zárukami. Komponenty předních německých výrobců a velice přijatelná cena vrat zajišťuje rostoucí oblíbenost i u českých zákazníků. Kvalita garážových vrat TOORS vysoce převyšuje jejich cenu.

logo TOORS

 

Německý výrobce nejen garážových vrat HÖRMANN

Garážové systémy společnosti Hörmann není třeba dlouze představovat. Německá společnost se již od roku 1998 zabývá vlastním vývojem a výrobou garážových vrat. V nabídce naleznete všechny typy garážových vrat propracované do detailů v jedinečném designu. 

 

 

Hormann logo

Jaká garážová vrata a služby vám poskytneme?

  moderní garážová vrata dle Vašich potřeb, pro téměř každou garáž
      (sekční, rolovací, výklopná, dvoukřídlá, zateplená i nezateplená)
  vrata na míru nebo vrata normovaná - typizovaná
  zateplený panel 40 mm nebo 60 mm pasiv
  systém zdvihu vrat pomocí tažných nebo torzních pružin
  několik druhů provedení a povrchů vrat - hladký panel, lamela, stucco,
      V profil, S drážka, M drážka, L drážka, T drážka, D drážka
  libovolné barevné provedení dle RAL vzorníku a více než 40 renolit 
     fólií - dekorů - nejen dřeva

  ruční ovládání nebo pomocí pohonů značek Hörmann, Tormatic,
      Sommer, Starcus a Somfy IO
  nadstandardní záruky na vratové křídlo i pohony
  poradenství, montáž a servis garážových vrat - více než 16 let
     zkušeností je Vaše výhoda

Garážová vrata a dveře
Sekční vrata na míru

Sekční vrata na míru

Pokud rozměry garážového otvoru nevyhovují akčním normovaným  rozměrům, bude třeba se poohlédnout po garážových vratech přesně na míru dle vašeho požadavku. Ve většině případů půjde o rekonstrukci starých garážových vrat nebo naopak moderních novostaveb.

2 - křídlá garážová vrata

2 - křídlá garážová vrata

Klasická dvoukřídlá vrata, ale moderním pojetí - zateplená s bezpečnostními prvky a krásném designu. Vrata dodáváme i s možností motorového ovládání značky Sommer.

Boční dveře do garáže

Boční dveře do garáže

Design bočních garážových dveří přináší pohledovou shodu se sekčními vraty. Jedná se o nový čistý pohledový standard bez nýtů s moderním designem.

Rolovací vrata

Rolovací vrata

Rolovací vrata představují konstrukční řešení, které umožňuje montáž v garážích, kde je potřeba dosáhnout maximálního volného prostoru přímo pod stropem. Často se též montují z venkovní strany.

Brány a branky

Brány a branky

A je hotovo. Nyní už zbývá pořídit branku a bránu na pozemek, která vám zajistí potřebné soukromí. Nejlepší volba je šikovný zámečník a přesně takového máme v našem týmu.

motory pro brány

motory pro brány

K vaší nové nebo stávající bráně nabízíme realizaci motorizace. Dodáváme ověřené motory značek Hörmann a Somfy a ovládání brány sladíme na stejné ovládání ke garážovým vratům.

3MONT - HÖRMANN - TOORS

Naše služby poskytujeme v Praze a okolí, středočeském kraji a přilehlých oblastech.
Vždy s ohledem na zajištění rychlého servisního zásahu v případě potřeby.

Kontakt

Telefon

(+420) 702 346 831

Bankovní spojení

č.ú. Fio
37885711/2010

Fakturační údaje


3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

IČ: 03788571 
DIČ: CZ03788571

Spisová značka C 237642 vedená 
u Městského soudu v Praze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Máte dotaz? Potřebujete poradit?
Vyplňte jen důležité údaje a my Vám obratem zavoláme.

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.