Venkovní rolety Standard

Venkovní rolety ve spojení s okny tvoří výbornou tepelnou izolaci a tím rovněž snižují náklady na teplo. Akustická ochrana a dodatečné zabezpečení okenního výklenku zvyšují standard Vašeho bydlení. V současné době se stávají důležitým prvkem v moderním stavitelství a v otázce úspory energie. Díky precizním komponentům, pečlivosti výroby a výstupní kontrolou je tento produkt hodnocen vysokým evropským standardem. Mezi hlavními dodavateli komponentů jsou např. Somfy, Simu a Alukon.

Úspora energie - venkovními roletami se prokazatelně snižuje spotřeba energie. Výzkumy potvrdily, že rolety přinášejí zřetelnou tepelnou izolaci. Při spuštěných roletách je únik tepla u staré zástavby nižší o cca 40%. Také u oken dnešní generace nebo u nízkoenergetických domů zlepšují rolety tepelnou izolaci o cca 25%.

Bezpečnost - předokenní rolety jsou vynikající volbou pro rekreační chaty, chalupy i rodinné domy, protože chrání okna před povětrnostními vlivy, čímž znatelně prodlužují jejich životnost. Jsou také bezpečnostním prvkem, který znesnadní průnik nezvaných hostů do objektu. Stažené rolety v noci zajistí kromě bezpečí také úplnou tmu a zvukový útlum až 8 dB, což kladně ovlivňuje nerušený spánek a tím i vaše zdraví.

Údržba rolet = jedním slovem bezúdržbové. Rolety pouze ovládáte a užíváte si bonusů, která vám přináší každý den. V případě motorového ovládání lze naprogramovat automatické ovládání dle časovače a vaší potřeby. Tím už se nestaráte opravdu o nic. Rolety lze snadno umýt "vapkou" nebo jarovou vodou pokud to situace vyžaduje.

Jednoznačně TOP produkt v oblasti stínící techniky.

Image

ZA NÁMI JSOU VIDĚT VÝSLEDKY - KAŽDÝ DEN
NAŠE PRÁCE ZAČÍNÁ RYCHLÝM A VELMI KVALITNÍM ZPRACOVÁNÍM NABÍDKY. Přidejte se i VY k našim spokojeným zákazníkům.

Specifikace

Venkovní roleta se skládá z:

Viditelného boxu - do kterého se roluje nábal (pancíř) rolety a chrání ho tak před vlivy počasí. Montáž se provádí na rám okna, (dle přání zákazníka na fasádu) nezasahuje se tak do fasády domu. Box v barvě oken umocní ráz domu.

Navíjecí hřídele - hřídel, na kterou se navíjí paníř rolety, spolu s instalovaným ručním nebo elektrickým trubkovým pohonem.

Pancíře - skládá se z hliníkových profilů vyplněných bezfreonovou polyuretanovou pěnou. Je dostupný ve třech různých výškových profilech, ve více než 20-ti atraktivních vzorech a barvách. Materiály, ze kterých se rolety vyrábějí se vyznačují vysokou kvalitou povrchové úpravy a jsou proto nenáročné na údržbu. Povrchová úprava je provedena vysoce kvalitními práškovými barvami.

Spodní lišty - ve spodní liště je osazeno těsnění a může být vybavena i dodatečnými bezpečnostními prvky. Zpevňuje plášť rolet.

Vodících lišt - v závislosti na použitém systému, hliníkové nebo z PVC, jsou opatřeny kartáčovým těsněním, které se stará o hladký a tichý chod rolet. Vodící lišty se montují též na rám okna.

Image

Vzorník barev

Standardní barevné provedení lamel a boxu (tzn. BEZ PŘÍPLATKU)

Můžete si vybrat ze standardní nabídky barev a dekorů boxu, vodících lišt a pancíře rolety (lamel).

Barvy RAL: bílá, stříbrná, šedá, tmavě hnědá, světle hnědá, béžová, tmavé dřevo, slonová kost, atracit

Dekory: mahagon, ořech, zlatý dub, wenge, winchester

Image
Image

Dostupné barevné provedení

Box+ vodící lišty + spodní dopadová lišta

stříbrná 01, bílá 02, šedá 03, béžová 05, tmavě hnědá 08, hnědá 09, antracit 23 

Lamely (pancíř)

stříbrná 01, bílá 02, šedá 03, tmavě béžová 04, béžová 05, tmavé dřevo 06, světlé dřevo 07, tmavě hnědá 08, hnědá 09, zelená 13, krémově bílá 15, slonová kost 16, jedlově zelená 17, černá 20, antracit 23, mahagon 26, ořech 28, zlatý dub 30, světle šedá 31, bazaltově šedá 33, kwartz šedá 33, wenge 36, šedý hliník 37, winchester 52

Image

Ovládání

Není pochyb o tom, že automatické rolety se již delší dobu staly standardem. Poskytují komfort, pomáhají šetřit energii a zvyšují účinnost ochrany proti vloupání. 

Druhy motorů pro roletylogo somfy white

Trubkové motory pro venkovní rolety jsou umístěny uvnitř ocelové hřídele, na kterou se navíjí pancíř rolet při jejich zvedání. Motory se mezi sebou liší, mimo jiné, výkonem, který závisí na rozměrech a od hmotnosti rolet, způsobu jejich ovládání a také od způsobu nastavení tzv. krajních poloh rolety (místa, v němž se roleta zastaví, když je zcela zdvižením nebo spuštěna). Při výběru motorů pro rolety je třeba vzít v úvahu, zda jsou vybaveny tzv. funkcí detekce. Úkolem této funkce je zastavit motor rolety ihned po zjištění zvýšeného odporu. Tím se chrání motor před přetížením a roleta před poškozením, např. při zamrznutí pancíře. Dodáváme trubkové motory s kterými máme dlouholetou zkušenost jako Somfy, Somfy io, Simu a Starcus. Záruka na všechny dodávané motory je 5 let.

Ruční ovládání rolet je však díky finančnímu hledisku stále oblíbené zvláště při dodatečné montáži rolet. Ovládání rolet tak zajišťuje popruh nebo provaz. O něco komfortnější ovládání je při použití šňůrového navijáku (AB - automatické brzdy), kdy je provaz navíjen a neválí se u okna na parapetu.

Příslušenství

K venkovním roletám lze zvolit další příplatkové příslušenství, například bezpečnostní závěsy, zarážky, zámky apod. V případě ovládání rolet lze kromě základní "žabky" zvolit komfortnější šňůrový naviják (automatická brzda), klikový naviják. Stejně tak lze vybírat z nabídky pohonů, které disponují určitými funkcemi.

Výhody

TOP produkt

Venkovní rolety přináší nejlepší poměr mezi užitnou hodnotou a pořizovací cenou. Jedná se tak o nejoblíbenější produkt mezi zákazníky. Rolety jsou beúdržbové, dle potřeb ochrání před sluncem, deštěm, sněhem i silným větrem. Snadné ovládání pomocí lanka nebo pásku, komfortní ovládání pomocí dálkového ovládání. Široká paleta barevného provedení pro skvělý celkový design Vašeho bydlení.

Tepelné úspory

Venkovní rolety chrání okno a zvyšují teplotní komfort v místnosti

      Koeficient prostupu tepla W/m2K
Okno Uf 1,1 1,4  1,7 
Okno + předoken. roleta Uws 0,9 1,1 1,3 1,9
Zlepšení 18% 21% 24% 37%

Metodika výpočtu podle DIN EN ISO 10077-1:2000-11 a DIN EN 13125:2001-10; Třída průstupu vzduchu 5.

Montáž

Každá montáž rolet je originál a nikdy není stejná, jak by se mohlo na první pohled zdát. Montáž venkovních rolet není "složitá" díky naší dlouholeté zkušenosti, která je zásadní. Protože sebelepší a kvalitnější výrobek bez profesionální montáže vám radost neudělá. Rolety pro vás montujeme téměř každý den.

Délka montáže je přímo úměrná její náročnosti a umístění rolet (rám okna, fasáda, montáž z okna, ze žebříku, patro apod). V průměru se však pohybuje mezi 30 - 45 minutami.

Termín dodání

Vždy jednáme na rovinu, neslibujeme co nemůžeme splnit. Termín dodání a montáže venkovních rolet je vždy na domluvě se zákazníkem. Od závazného objednání a složení zálohy je možné mít rolety namontované již za 2 - 3 týdny. Domluvené termíny plníme.

Záruka

Za 16 let zkušeností Vám nabízíme pouze ověřený produkt od renomovaných výrobců a dodavatelů, na který se můžete spolehnout. Za kvalitu ručíme a na všechny typy venkovních rolet poskytujeme standardně nadstandardní záruku v délce trvání 5 let.

Image

Reference

Realizovali jsme doslova tisíce zakázek venkovních rolet od novostaveb a rekonstrukcí po bytové domy. Podívejte se na některé z našich reálných realizací. Fotografie přímo z montáží. Každá montáž venkovních rolet je individuální dle přípravy stavebního otvoru a přístupu.

Image

Rychlý průběh realizace zakázky na klíč

První krok je na vás...

ODESLÁNÍ NEZÁVAZNÉ POPTÁVKY

Obratem vypracujeme přehlednou kompletní nabídku. Určitě neradi čekáte a to se vám s námi nestane.

První krok je na vás...

PŘESNÉ ZAMĚŘENÍ

Telefonicky domluvíme termín přesného zaměření a upřesnění specifikace. Vždy se snažíme přizpůsobit termín dle vašich možností.

OBJEDNÁVKA

Sepsání závazné objednávky a složení zálohy v hotovosti nebo převodem na účet.

VÝROBA NA MÍRU

Ihned po zaplacení zálohové faktury je objednávka uvolněna do výroby.

Náš další spokojený zázazník...

PROFESIONÁLNÍ MONTÁŽ

Dodání a montáž objednaných venkovních rolet ve sjednaném termínu.

Náš další spokojený zázazník...

Co o nás zákazníci říkají

Vážení, chtěla jsem si pořídit venkovní rolety do 2 jižních oken panelákového bytu. Dva dodavatelé odmítli služby s tím, že venkovní rolety na ruční ovládání není možné na tato okna instalovat. Svorně nabízeli místo toho el. ovládání, ale elektrikáře si musím sehnat sama !? Do třetice (všeho dobrého) to byla firma 3mont construction, která tvrdila, že to půjde. A šlo to: od zaměření až po dodávku a bleskovou montáž ochotných pracovníků v termínu. Mám ráda léto a slunce, které k němu patří. Ale s venkovními roletami si ho můžu sama dávkovat : - ) Vaši firmu doporučím ráda každému, kdo to nevzdá.

I.B. Praha 4

Dobrý den, s vraty jsem velmi spokojen. Jednání pracovníků na nejvyšší úrovni, profesionalita a řemeslná zručnost špičková. Po dotazu na seřízení, okamžitá odpověď. Seřízení do tří dnů od zavolání. Všem velice děkuji za, práci, ochotu a přístup k zákazníkům. Doporučuji vás všem, kdo u mne nová vrata vidí a ptají se. Vaše reklamní letáky nabízím i všem našim zákazníkům. Ještě jednou velký dík.

Z. K. Městec Králové

Vážení, chtěla jsem si pořídit venkovní rolety do 2 jižních oken panelákového bytu. Dva dodavatelé odmítli služby s tím, že venkovní rolety na ruční ovládání není možné na tato okna instalovat. Svorně nabízeli místo toho el. ovládání, ale elektrikáře si musím sehnat sama !? Do třetice (všeho dobrého) to byla firma 3mont construction, která tvrdila, že to půjde. A šlo to: od zaměření až po dodávku a bleskovou montáž ochotných pracovníků v termínu. Mám ráda léto a slunce, které k němu patří. Ale s venkovními roletami si ho můžu sama dávkovat : - ) Vaši firmu doporučím ráda každému, kdo to nevzdá.

I.B. Praha 4

Dobrý den, s vraty jsem velmi spokojen. Jednání pracovníků na nejvyšší úrovni, profesionalita a řemeslná zručnost špičková. Po dotazu na seřízení, okamžitá odpověď. Seřízení do tří dnů od zavolání. Všem velice děkuji za, práci, ochotu a přístup k zákazníkům. Doporučuji vás všem, kdo u mne nová vrata vidí a ptají se. Vaše reklamní letáky nabízím i všem našim zákazníkům. Ještě jednou velký dík.

Z. K. Městec Králové

NABÍDKU ZPRACUJEME OBRATEM

Naše služby poskytujeme v Praze a okolí, HK, středočeském kraji a přilehlých oblastech.
Vždy s ohledem na zajištění rychlého servisního zásahu v případě potřeby.

KONTAKT na vás

Máte dotaz? Zavoláme Vám obratem zpět.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Vyplňte jen důležité údaje pro kalkulaci, o vše ostatní se postaráme.

Jméno a příjmení*
Email*
Telefon*
+420
 • Afghanistan +93
 • Albania +355
 • Algeria +213
 • American Samoa +1
 • Andorra +376
 • Angola +244
 • Anguilla +1
 • Antigua and Barbuda +1
 • Argentina +54
 • Armenia +374
 • Aruba +297
 • Australia +61
 • Austria +43
 • Azerbaijan +994
 • Bahamas +1
 • Bahrain +973
 • Bangladesh +880
 • Barbados +1
 • Belarus +375
 • Belgium +32
 • Belize +501
 • Benin +229
 • Bermuda +1
 • Bhutan +975
 • Bolivia +591
 • Bosnia and Herzegovina +387
 • Botswana +267
 • Brazil +55
 • British Indian Ocean Territory +246
 • British Virgin Islands +1
 • Brunei +673
 • Bulgaria +359
 • Burkina Faso +226
 • Burundi +257
 • Cambodia +855
 • Cameroon +237
 • Canada +1
 • Cape Verde +238
 • Caribbean Netherlands +599
 • Cayman Islands +1
 • Central African Republic +236
 • Chad +235
 • Chile +56
 • China +86
 • Christmas Island +61
 • Cocos +61
 • Colombia +57
 • Comoros +269
 • Congo - Kinshasa +243
 • Congo - Brazzaville +242
 • Cook Islands +682
 • Costa Rica +506
 • Côte d’Ivoire +225
 • Croatia +385
 • Cuba +53
 • Curaçao +599
 • Cyprus +357
 • Czech Republic +420
 • Denmark +45
 • Djibouti +253
 • Dominica +1
 • Dominican Republic +1
 • Ecuador +593
 • Egypt +20
 • El Salvador +503
 • Equatorial Guinea +240
 • Eritrea +291
 • Estonia +372
 • Ethiopia +251
 • Falkland Islands +500
 • Faroe Islands +298
 • Fiji +679
 • Finland +358
 • France +33
 • French Guiana +594
 • French Polynesia +689
 • Gabon +241
 • Gambia +220
 • Georgia +995
 • Germany +49
 • Ghana +233
 • Gibraltar +350
 • Greece +30
 • Greenland +299
 • Grenada +1
 • Guadeloupe +590
 • Guam +1
 • Guatemala +502
 • Guernsey +44
 • Guinea +224
 • Guinea-Bissau +245
 • Guyana +592
 • Haiti +509
 • Honduras +504
 • Hong Kong +852
 • Hungary +36
 • Iceland +354
 • India +91
 • Indonesia +62
 • Iran +98
 • Iraq +964
 • Ireland +353
 • Isle of Man +44
 • Israel +972
 • Italy +39
 • Jamaica +1
 • Japan +81
 • Jersey +44
 • Jordan +962
 • Kazakhstan +7
 • Kenya +254
 • Kiribati +686
 • Kosovo +383
 • Kuwait +965
 • Kyrgyzstan +996
 • Laos +856
 • Latvia +371
 • Lebanon +961
 • Lesotho +266
 • Liberia +231
 • Libya +218
 • Liechtenstein +423
 • Lithuania +370
 • Luxembourg +352
 • Macau +853
 • Macedonia +389
 • Madagascar +261
 • Malawi +265
 • Malaysia +60
 • Maldives +960
 • Mali +223
 • Malta +356
 • Marshall Islands +692
 • Martinique +596
 • Mauritania +222
 • Mauritius +230
 • Mayotte +262
 • Mexico +52
 • Micronesia +691
 • Moldova +373
 • Monaco +377
 • Mongolia +976
 • Montenegro +382
 • Montserrat +1
 • Morocco +212
 • Mozambique +258
 • Myanmar +95
 • Namibia +264
 • Nauru +674
 • Nepal +977
 • Netherlands +31
 • New Caledonia +687
 • New Zealand +64
 • Nicaragua +505
 • Niger +227
 • Nigeria +234
 • Niue +683
 • Norfolk Island +672
 • North Korea +850
 • Northern Mariana Islands +1
 • Norway +47
 • Oman +968
 • Pakistan +92
 • Palau +680
 • Palestine +970
 • Panama +507
 • Papua New Guinea +675
 • Paraguay +595
 • Peru +51
 • Philippines +63
 • Poland +48
 • Portugal +351
 • Puerto Rico +1
 • Qatar +974
 • Réunion +262
 • Romania +40
 • Russia +7
 • Rwanda +250
 • Saint Barthélemy +590
 • Saint Helena +290
 • Saint Kitts and Nevis +1
 • Saint Lucia +1
 • Saint Martin +590
 • Saint Pierre and Miquelon +508
 • Saint Vincent and the Grenadines +1
 • Samoa +685
 • San Marino +378
 • São Tomé and Príncipe +239
 • Saudi Arabia +966
 • Senegal +221
 • Serbia +381
 • Seychelles +248
 • Sierra Leone +232
 • Singapore +65
 • Sint Maarten +1
 • Slovakia +421
 • Slovenia +386
 • Solomon Islands +677
 • Somalia +252
 • South Africa +27
 • South Korea +82
 • South Sudan +211
 • Spain +34
 • Sri Lanka +94
 • Sudan +249
 • Suriname +597
 • Svalbard and Jan Mayen +47
 • Swaziland +268
 • Sweden +46
 • Switzerland +41
 • Syria +963
 • Taiwan +886
 • Tajikistan +992
 • Tanzania +255
 • Thailand +66
 • Timor-Leste +670
 • Togo +228
 • Tokelau +690
 • Tonga +676
 • Trinidad and Tobago +1
 • Tunisia +216
 • Turkey +90
 • Turkmenistan +993
 • Turks and Caicos Islands +1
 • Tuvalu +688
 • U.S. Virgin Islands +1
 • Uganda +256
 • Ukraine +380
 • United Arab Emirates +971
 • United Kingdom +44
 • United States +1
 • Uruguay +598
 • Uzbekistan +998
 • Vanuatu +678
 • Vatican City +39
 • Venezuela +58
 • Vietnam +84
 • Wallis and Futuna +681
 • Western Sahara +212
 • Yemen +967
 • Zambia +260
 • Zimbabwe +263
 • Åland Islands +358
Město (místo montáže)*
Barevné provedení
Způsob ovládání*
Rozměry (šířka x výška) a počet kusů (ks)

Potvrzuji seznámení s informacemi o zpracování osobních údajů.

ODESLAT DOTAZ / POPTÁVKU