Plastová okna

Všechny modely oken kombinují moderní a bezpečná řešení s nekompromisní estetikou. Elegantní a odolné, mají velmi příznivé koeficienty tepelné a akustické izolace.

Díky funkčním doplňkům si okna a terasové dveře snadno přizpůsobíte vlastním požadavkům.

Pamatujte na možnost zhotovení oken v jednotné barvě a možnost jednostranného, ​​oboustranného a dvoubarevného dýhování.

Image

Terasová okna

Velké balkónové okno s výhledem na celou zahradu je snem mnoha lidí, kteří plánují stavět svůj vlastní dům. Prosklená plocha, sahající od podlahy až po strop, dovoluje slunečním paprskům, aby pronikaly do vnitřních prostor, které se stanou prostornějšího a Váš dům tak nabude elegantnější a modernější vzhled.

Maximální rozměry terasových oken závisí mimo jiné i na způsobu otevírání okenních křídel. Nejvhodnější jsou vyklápěcí posuvné PSK nebo zdvižně-posuvné HST okenní systémy. Zajímavou variantou jsou i dveře SLIDE.

Image

OKNA TŘÍDY PREMIUM (FEN92)

Okna, které splňují všechny požadavky pasivních domů (Uw = 0,76 W / (m2K)).

I přesto, že jsou přizpůsobeny zasklení s tloušťkou do 48 mm, podařilo se nám dát jim elegantní vzhled. Díky vysoké odolnosti vůči povětrnostním vlivům, naše okna budou vždy vypadat jako nové.

Hloubka profilu je až 92 mm, trojitý systém tlakového těsnění, teplá rozpěrka mezi skly a zvýšená stabilita konstrukce. Existuje mnoho dalších výhod, zeptejte se svého poradce na podrobnosti.

Široký výběr doplňkového vybavení, možnost výroby oken v neobvyklých tvarech a dýhování ve variantě Bicolor zaručuje sladění s designem interiéru a fasádou.

Okna FEN 92 lze objednat ve variantě proti vloupání se zvýšenou odolností proti vloupání ve třídách RC1, RC2, RC2N. Jedná se o jedny z mála oken na polském trhu certifikovaných v RC třídách.

Možnost vybrat si z bohatého příslušenství, vyhotovit okna s netypickými tvary a s konečnou povrchovou úpravou ve verzi bikolor, zaručuje, že naše okna budou ladit s vnitřním i vnějším vzhledem Vašeho domu.

termoizolacyjnosc

Tepelná izolace: od (Uw = 0,76 W / (m2K)).*

* Týká se referenčního okna s rozměry: 1230 mm x 1480 mm

Ke stažení - prohlášení o vlastnostech

Image
Image

STYLOVÉ A ENERGETICKY ÚSPORNÉ (FEN82)

Systém Windows FEN 82 je kombinací optimální konstrukce rámu a křídla, dobře promyšleného systému těsnění a 3-panelových energeticky úsporných balíčků, které umožňují významné snížení tepelných ztrát a (Uw = 0,72 W / (m2K)).. Díky tomu jsou okna FEN 82 ideální pro energeticky úsporné domy a pro budoucí úspory.

Široká škála příslušenství a široká škála barev umožňují přizpůsobit okno potřebám a očekáváním každého investora.

Okenní systém FEN 82 je stabilní konstrukce s dobrou zvukovou izolací. V oknech používáme energeticky úsporné 3-panelové obaly s tloušťkou zasklení do 48 mm a možností použití nízkoemisních ECLAZ oken.

termoizolacyjnosc

Tepelná izolace: od (Uw = 0,72 W / (m2K)).*

* Platí pro referenční okno o rozměrech 1230 × 1480 mm

Ke stažení - prohlášení o vlastnostech

 

OKNA VHODNÁ PRO REKONSTRUKCI STARŠÍCH BUDOV (FEN82B)

Okna FEN 82B klasického jednoduchého tvaru se vyznačují nízkým součinitelem prostupu tepla. Osvědčí se v případě energeticky úsporných domů i při tepelné modernizaci. Jedná se o nabídku pro investory, kteří hledají ekonomická řešení.

Široký, 6-komorový systém profilů rámu a křídla s ocelovými výztuhami o minimální tloušťce 1,5 mm. Dýhované profily s bílým a antracitovým jádrem.

Nekompromisní estetika díky možnosti vyrobit okna ve dvou různých dýhách - varianta Bicolor. Umožňuje sladit okna jak s barvou fasády, tak s interiérem domu.

Péči usnadňuje speciální těsnění - pryžová výplň drážky eliminuje usazování prachu v mezeře rámu. Nejlepší poměr cena/výkon.

termoizolacyjnosc

Tepelná izolace: od (Uw = 0,77 W / (m2K)).*

* Platí pro referenční okno o rozměrech 1230 × 1480 mm

Ke stažení - prohlášení o vlastnostech

 

Image
Image

NOVINKA -  EKONOMICKY VÝHODNÁ OKNA (FEN78)

FEN 78 je ekonomický okenní systém s vysokými energeticky úspornými parametry, díky kterému můžete výhodněji vyměnit svá stávající stará okna. Jedná se o řešení pro moderní styl bydlení.

Okna FEN 78 se skvěle hodí jak do moderní budovy, tak do tepelně modernizovaného domu. Použití profilů se zmenšenou šířkou 114 mm umožňuje zvětšit plochu zasklení. Do místností tak může vstupovat ještě více přirozeného světla. Pevná konstrukce profilů o hloubce 70-85 mm a použití energeticky úsporných zasklení o šířce až 48 mm zaručují optimální technické parametry a umožňují výrobu velkorozměrových oken.

Klasické elegantní okenní profily FEN 78 ocení lidé hledající nadčasová řešení a výrazné kontury a futuristický design přitáhnou pozornost mladých investorů.

termoizolacyjnosc

Tepelná izolace: od (Uw = 0,79 W / (m2K)).*

 * Týká se referenčního okna s rozměry: 1230 mm x 1480 mm

Ke stažení - prohlášení o vlastnostech

 

Bezpečnost

Kování mohou být certifikovány v některé z tříd odolnosti proti vloupání. Certifikované kování se stále častěji stávají podmínkou pro pojištění domácnosti a majetku.

Certifikované kování se liší od běžných kování:

 • větším počtem uzavíracích bezpečnostních protiplech v pevně stanovených rozestupech,
 • speciální vložkou proti provrtání, která je osazena v pouzdře zasouvacího zařízení (v části kování,
 • použitím speciální kliky na klíč.

Pro označení kování třídou WKI nebo RCI N je potřené, aby kování, v závislosti na rozměru okna, bylo vybaveno dvěma, třemi nebo čtyřmi zajištěnými body proti vysazení. V případě tříd WK2, RC2 nebo RC2N musí být všechny uzavírací protiplechy bezpečnostní a jejich počet a způsob rozmístění musí být přesně určeno, v závislosti na rozměrech okenního křídla.

1. Bezpečnostní hřibový čep a uzavírací protiplech1. Bezpečnostní hřibový čep a uzavírací protiplech

b3

Speciálně navržené, osmiúhelníkové excentrické válečky, které jsou součástí kování a jsou umístěny po celém obvodu okenního křídla. Svou funkci plní spolu s uzavíracími protiplech, který je po obvodu okenního rámu. Vzájemným působením udržují okenní křídlo v zavřené poloze, tlačí ho směrem k okennímu rámu a udržují jej v zablokované poloze.

Uzavírací protiplechy jsou dostupné v běžné nebo bezpečnostní verzi. Místo spojení bezpečnostního uzavíracího protiplechu a bezpečnostních hřibových čepů nazýváme zabezpečený bod proti vysazení, což představuje úplné zabezpeční zavřeného okna.

2. Magnetický kontaktový snímač

b4

Je indikátorem otevřeného okna a může být součástí bezpečnostního systému. Je účinným a zároveň nenápadným bezpečnostním prvkem, který chrání domácnost před "nezvanými hosty". Nejnovější magnetické snímače jsou součástí obvodového kování, díky čemuž dokáží signalizovat každý pohyb kování, např. otočení kliky.

Mohou plnit i jiné užitečné funkce - např. vypnout ohřívání při odchýlení nebo pootevření okna.

3. Dětská sada s funkcí Tilt-First

b5

Sada je vybavená bezpečnostným systémom so špeciálnou kľučkou, ktorá pracuje na princípe opačného poradia otvárania okenného krídla: najprv sklopenie a potom otváranie.

Po otočení kľučky o 90 stupňov, mechanická jednotka zablokuje okenné krídlo v sklopenej polohe a bráni jeho otvoreniu. Blokovací mechanizmus sa uvoľní a umožní otvoriť okno až po otočení kľúča v kľučke.

4. Klika Secustic

b6

Každým otočením kľučky sa blokovacie valčeky s veľkou presnosťou posunú do ďalšej polohy po obvode plášťa. Posunutie valčekov je sprevádzané typickým kliknutím, ktoré potvrdzuje, že zabezpečovacia funkcia bola aktivovaná.

Patentom chránený, blokovací systém zabraňuje manipulácii s kľučkou Secustik a nedovoľuje, aby sa okno dalo otvoriť z vonkajšej strany, čím je domácnosť chránená pred vlámaním.

Barvy a odstíny

Nabízíme 1 nebo 2-stranné dýhy, stejně jako možnost Bikolor, dýhování současně ve dvou různých barvách z více než několika desítek dýh.

Image

Inspirace

Prohlédněte si, jak vypadá realizace oken Krispol.

Průběh realizace zakázky

1.

Vypracování nabídky v den odeslání poptávky!

2.

Upřesnění specifikace a zaměření.

3.

Objednávka a následná výroba na míru.

4.

Montáž objednaného výrobku.

... celý průběh 2 - 4 týdny (nebo dle domluvy) ... 

Mohlo by Vás zajímat
Stínění Den-Noc

Stínění Den-Noc

Curabitur sollicitudin rhoncus felis, in congue libero molestie non. Duis mauris tortor, lacinia eget odio a, imperdiet convallis ante. Duis et finibus est, sed dictum quam. Aenean ullamcorper, tellus facilisis vestibulum scelerisque, nisi dui semper lacus, eu consectetur felis libero eu justo
Rolety Standart

Rolety Standart

Několik let po sobě nejoblíbenější a tím pádem nejprodávanější sekční garážová vrata Hörmann Renomatic. V letošním roce rozšířená nabídka akčních rozměrů, barev a motorů. Legenda pokračuje.

Branky a brány

Branky a brány

Curabitur sollicitudin rhoncus felis, in congue libero molestie non. Duis mauris tortor, lacinia eget odio a, imperdiet convallis ante. Duis et finibus est, sed dictum quam. Aenean ullamcorper, tellus facilisis vestibulum scelerisque, nisi dui semper lacus, eu consectetur felis libero eu justo

3MONT - HÖRMANN

Naše služby poskytujeme v Praze a okolí, středočeském kraji a přilehlých oblastech.
Vždy s ohledem na zajištění rychlého servisního zásahu v případě potřeby.

Kontakt

Telefon

(+420) 702 346 831

Bankovní spojení

č.ú. Fio
37885711/2010

Fakturační údaje


3MONT CONSTRUCTION s.r.o.

IČ: 03788571 
DIČ: CZ03788571

Spisová značka C 237642 vedená 
u Městského soudu v Praze.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA / DOTAZ

Máte dotaz? Potřebujete poradit?
Vyplňte jen důležité údaje a my Vám obratem zavoláme.

Jméno a příjmení*
Telefon*
+420
 • Afghanistan +93
 • Albania +355
 • Algeria +213
 • American Samoa +1
 • Andorra +376
 • Angola +244
 • Anguilla +1
 • Antigua and Barbuda +1
 • Argentina +54
 • Armenia +374
 • Aruba +297
 • Australia +61
 • Austria +43
 • Azerbaijan +994
 • Bahamas +1
 • Bahrain +973
 • Bangladesh +880
 • Barbados +1
 • Belarus +375
 • Belgium +32
 • Belize +501
 • Benin +229
 • Bermuda +1
 • Bhutan +975
 • Bolivia +591
 • Bosnia and Herzegovina +387
 • Botswana +267
 • Brazil +55
 • British Indian Ocean Territory +246
 • British Virgin Islands +1
 • Brunei +673
 • Bulgaria +359
 • Burkina Faso +226
 • Burundi +257
 • Cambodia +855
 • Cameroon +237
 • Canada +1
 • Cape Verde +238
 • Caribbean Netherlands +599
 • Cayman Islands +1
 • Central African Republic +236
 • Chad +235
 • Chile +56
 • China +86
 • Christmas Island +61
 • Cocos +61
 • Colombia +57
 • Comoros +269
 • Congo - Kinshasa +243
 • Congo - Brazzaville +242
 • Cook Islands +682
 • Costa Rica +506
 • Côte d’Ivoire +225
 • Croatia +385
 • Cuba +53
 • Curaçao +599
 • Cyprus +357
 • Czech Republic +420
 • Denmark +45
 • Djibouti +253
 • Dominica +1
 • Dominican Republic +1
 • Ecuador +593
 • Egypt +20
 • El Salvador +503
 • Equatorial Guinea +240
 • Eritrea +291
 • Estonia +372
 • Ethiopia +251
 • Falkland Islands +500
 • Faroe Islands +298
 • Fiji +679
 • Finland +358
 • France +33
 • French Guiana +594
 • French Polynesia +689
 • Gabon +241
 • Gambia +220
 • Georgia +995
 • Germany +49
 • Ghana +233
 • Gibraltar +350
 • Greece +30
 • Greenland +299
 • Grenada +1
 • Guadeloupe +590
 • Guam +1
 • Guatemala +502
 • Guernsey +44
 • Guinea +224
 • Guinea-Bissau +245
 • Guyana +592
 • Haiti +509
 • Honduras +504
 • Hong Kong +852
 • Hungary +36
 • Iceland +354
 • India +91
 • Indonesia +62
 • Iran +98
 • Iraq +964
 • Ireland +353
 • Isle of Man +44
 • Israel +972
 • Italy +39
 • Jamaica +1
 • Japan +81
 • Jersey +44
 • Jordan +962
 • Kazakhstan +7
 • Kenya +254
 • Kiribati +686
 • Kosovo +383
 • Kuwait +965
 • Kyrgyzstan +996
 • Laos +856
 • Latvia +371
 • Lebanon +961
 • Lesotho +266
 • Liberia +231
 • Libya +218
 • Liechtenstein +423
 • Lithuania +370
 • Luxembourg +352
 • Macau +853
 • Macedonia +389
 • Madagascar +261
 • Malawi +265
 • Malaysia +60
 • Maldives +960
 • Mali +223
 • Malta +356
 • Marshall Islands +692
 • Martinique +596
 • Mauritania +222
 • Mauritius +230
 • Mayotte +262
 • Mexico +52
 • Micronesia +691
 • Moldova +373
 • Monaco +377
 • Mongolia +976
 • Montenegro +382
 • Montserrat +1
 • Morocco +212
 • Mozambique +258
 • Myanmar +95
 • Namibia +264
 • Nauru +674
 • Nepal +977
 • Netherlands +31
 • New Caledonia +687
 • New Zealand +64
 • Nicaragua +505
 • Niger +227
 • Nigeria +234
 • Niue +683
 • Norfolk Island +672
 • North Korea +850
 • Northern Mariana Islands +1
 • Norway +47
 • Oman +968
 • Pakistan +92
 • Palau +680
 • Palestine +970
 • Panama +507
 • Papua New Guinea +675
 • Paraguay +595
 • Peru +51
 • Philippines +63
 • Poland +48
 • Portugal +351
 • Puerto Rico +1
 • Qatar +974
 • Réunion +262
 • Romania +40
 • Russia +7
 • Rwanda +250
 • Saint Barthélemy +590
 • Saint Helena +290
 • Saint Kitts and Nevis +1
 • Saint Lucia +1
 • Saint Martin +590
 • Saint Pierre and Miquelon +508
 • Saint Vincent and the Grenadines +1
 • Samoa +685
 • San Marino +378
 • São Tomé and Príncipe +239
 • Saudi Arabia +966
 • Senegal +221
 • Serbia +381
 • Seychelles +248
 • Sierra Leone +232
 • Singapore +65
 • Sint Maarten +1
 • Slovakia +421
 • Slovenia +386
 • Solomon Islands +677
 • Somalia +252
 • South Africa +27
 • South Korea +82
 • South Sudan +211
 • Spain +34
 • Sri Lanka +94
 • Sudan +249
 • Suriname +597
 • Svalbard and Jan Mayen +47
 • Swaziland +268
 • Sweden +46
 • Switzerland +41
 • Syria +963
 • Taiwan +886
 • Tajikistan +992
 • Tanzania +255
 • Thailand +66
 • Timor-Leste +670
 • Togo +228
 • Tokelau +690
 • Tonga +676
 • Trinidad and Tobago +1
 • Tunisia +216
 • Turkey +90
 • Turkmenistan +993
 • Turks and Caicos Islands +1
 • Tuvalu +688
 • U.S. Virgin Islands +1
 • Uganda +256
 • Ukraine +380
 • United Arab Emirates +971
 • United Kingdom +44
 • United States +1
 • Uruguay +598
 • Uzbekistan +998
 • Vanuatu +678
 • Vatican City +39
 • Venezuela +58
 • Vietnam +84
 • Wallis and Futuna +681
 • Western Sahara +212
 • Yemen +967
 • Zambia +260
 • Zimbabwe +263
 • Åland Islands +358
Email*
Město*
O jaký produkt máte zájem?
Rozměr otvoruRozměr hraje důležitou roli v cenové kalkulaci.
Barevné provedení*Barevné provedení hraje důležitou roli v cenové kalkulaci
Váš dotaz/poptávka

Potvrzuji seznámení s Informacemi o zpracování osobních údajů.

ODESLAT DOTAZ / POPTÁVKU